Wish 1 - přestat být introvertem

3. ledna 2013 v 4:31 | Mili |  Jít za svými sny
Říkala jsem si, že bych se o svůj blog měla začít trošičku víc starat...taky se tu častěji ukazovat né jen jednou za sto let:-) A tak jsem začala tím, že jsem vytvořila novou rubriku "Jít za svými sny"...Myslím, že už z názvu je jasné o co se jedná:-) jednou za čas vždycky zveřejním jedno přání, za kterým si půjdu a potom budu popisovat cestu k cíli:-) a na konci zhodnotím jestli se mi to povedlo..nebo jestli jsem opět svůj sen zakopala někam hluboko pod zem jako to dělám obvykle...takže je tu přání číslo jedna a tím je to nejpodstatnější a pro mě asi nejtěžší : KOMUNIKACE aneb přestat být introvertem.

Ani nějak moc nevím jak začít...ale zkusím to teda od začátku. Už jako malá jsem se potýkala s tím, že všichni měli víc radši moji mladší sestru. Tím tedy nemyslím rodiče, to určitě né ty nás mají radi stejně a nikoho neupřednostňují...ale například kamarádky mojí mámy, ty sestru vždycky milovali a mě si ani nevšimly, nebo moje teta, která žije v Německu, vždycky, když k nám přijela... sestru objímala půl hodiny zatímco mě obejmula na pikosekundu, aby se neřeklo...a já jsem se tím tak nějak naučila žít prostě moje extrovertní roztomilá sestra byla oblíbenější...já pro všechny byla ta, co se s nikým nebaví a jen leží zavřená v pokoji nikam ani moc nechodí, protože kamarádů má po skromnu...a já si na to tak nějak prostě zvykla....Potom jsem vyrostla, v určitých obdobích života jsem nějakej ten náznak extrovertismu i pocítila...například v šestý třídě jsem měla takovou svoji partu kamarádek, s kterýma jsme lumpačili:D...zkoušeli poprvé kouřit a tak podobně...ale tohle období se brzo zase změnilo...a to konkrétně po nástupu na střední.


Začalo to novým kamarádstvím s holkou, která byla z počátku strašně fajn...jenže to, co se z ní vyklubalo..to nechtějte vědet:-)...Byly jsme hodně dobrý kamarádky, ale jen do tý doby než si všimla, že o mě projevují zájem kluci z vyšších ročníků...začala mi závidět(opravdu že jo!) a tím se neslo i to, že mě svým způsobem začala tak trochu terorizovat( nemluvím tu rozhodně o šikaně!-tu bych si líbit nikdy nenechala!!!) ale prostě začala o mě rozhlašovat různý (nepravdivý)!věci...a já najednou zjistila, že se jí neumím bránit...šla třeba za mnou po chodbě a já jí slyšela jak o mě hnusně mluví(mluvila schválně nahlas abych to slyšela) a já místo toho abych se otočila a řekla jí ať už konečně zavře pusu, tak jsem jenom šla dál a dělala jsem, že to neslyším...Musím vám povědět, že tento příběh má ale dobrej konec...v maturitním ročníku, už jí prokoukli všichni lidi ze třídy a když se něco dělo a slečna Rozruch chtěla vyvolávat nějakou hádku nikdo při ní už nestál a nakonec ona jediná z naší třídy neudělala maturitu- IQ holt někde zapoměla cestou, když vymejšlela rozbroje a zbytečné hádky:-)....Každopádně taková neprůbojná jako jsem byla s ní jsem do teď...kdybych někde slyšela že o mě někdo mluví dál bych dělala že neslyším...A to je to, co mě štvě musím teda říct, že se nic takového neděje:-) nikdo o mě špatně nemluví, ale kdyby tomu tak bylo tak bych se prostě bránit neuměla...:-( a další věc! obdivuji lidi, kteří když někoho potkají třeba poprvé... jak se s dotyčným daj klidně do hovoru...já tohle prostě neumím..jednou mě můj přítel seznámil se svým kamarádem a po chvvilce někam odběhnul a mě tam s ním nechal...a já celou dobu stála jak tvrdé Y a nevydala ani hlásku, protože mě prostě nenapadlo na co bych se ho asi tak mohla zeptat..
...a když už se na něco zeptal on tak jsem mu odpověděla jedním slovem!!no chápete to?? No je mi jasný, že ne protože já taky ne...holt mi dělá problém komunikace a o tom celém je toto přání-opravdu pro mě důležité...
Ještě úplně nevím jakou cestou na to půjdu abych to zlepšila...ale prostě to chci nějak přeprat! Už nechci bejt ta nemluvná holka ze zadní lavice( moje nejčastější označení od spolužáků)...Musím to nějak zvládnout...!

Je mi jasný že takhle dlouhý článek asi nikdo nepřečte,ale to nevadí:-)...kdyby jste se někdy, někdo chtěl podělit o svá přání( která nebudou tajná:-P) tak neváhejte..můžeme za nima pak jít společně:-)
Vaše Mili♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 9. ledna 2013 v 13:00 | Reagovat

Tak s tímhle jsem měla problém na základní škole a na střední jsem se úplně změnila a zůstalo mi extrovertní chování. S každým se dokážu dát do řeči a nebojím se mluvit nahlas.
Držím ti palce, at se ti tvé přání splní. :-)

2 Mili Mili | Web | 25. ledna 2013 v 0:58 | Reagovat

tý jo taková bych taky chtěla být:--) děkuju ti moc:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama