Být tvůrcem svého života

26. ledna 2013 v 2:06 | Mili |  Jít za svými sny
Včera jsem byla sama doma a jen tak jsem si brouzdala po netu, po všech možných stránkách a najedné jsem objevila krásnou větu, která mě donutila se zamyslet a tak trochu si nočně zafilosofovat(nevím jestli jsem to napsala správně:D tak kdyžtak pardón:-P)
Věta zněla takto:
"Jsme tvůrci našich životů a můžeme vytvářet příběh, ve kterém hrajeme hlavní roli.'

Bezesporu to je věta pravdivá. Jen mi přijde, že někteří lidé nemají zrovna moc možností být až tak svobodní tvůrci svých životů. Někdy se někomu přihodí něco zlého a smutného a nástroje k tomu, aby pořádně mohli chytit opratě svého života scházejí.
A pak jsou tu tací lidé, kteří mají všechny možné prostředk,y jak udělat svůj život lepší, nebo jak samy sebe udělat lepší a bojí se toho, bojí se toho, co by ta změna mohla udělat, nebo se bojí selhání-> do této skupiny se asi musím zařadit já. Kolikrát si říkám život je plný výzev, je plný krásných věcí, tak proč sakra okolo sebe hledám jen to špatné, to co se mi nedaří..a tak podobně.
Asi bych se opravdu měla zamyslet nad tím ,co krásného mi život dává, všímat si maličkostí.
Dneska mě například potěšil prodavač v krámu, který nejen že byl strašně příjemnej a milej, ale ještě mi tím vykouzlil navíc úsměv na tváři hned po ránu:-) a to je přece krásný ne?-> Dřív bych si něčeho takovýho ani nevšimla, ale dneska jsem asi začala všechno vnímat trošku jinak:-) Tak v tom musím pokračovat a třeba zjistím, že to tu na tom světě není zase až tak černý jak jsem si myslela a třeba se konečně kopnu do zadnice a udělám něco proto, abych měla takový život jaký si představuji ve svých snech♥

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama