Leden 2013

Být tvůrcem svého života

26. ledna 2013 v 2:06 | Mili |  Jít za svými sny
Včera jsem byla sama doma a jen tak jsem si brouzdala po netu, po všech možných stránkách a najedné jsem objevila krásnou větu, která mě donutila se zamyslet a tak trochu si nočně zafilosofovat(nevím jestli jsem to napsala správně:D tak kdyžtak pardón:-P)
Věta zněla takto:
"Jsme tvůrci našich životů a můžeme vytvářet příběh, ve kterém hrajeme hlavní roli.'

Bezesporu to je věta pravdivá. Jen mi přijde, že někteří lidé nemají zrovna moc možností být až tak svobodní tvůrci svých životů. Někdy se někomu přihodí něco zlého a smutného a nástroje k tomu, aby pořádně mohli chytit opratě svého života scházejí.
A pak jsou tu tací lidé, kteří mají všechny možné prostředk,y jak udělat svůj život lepší, nebo jak samy sebe udělat lepší a bojí se toho, bojí se toho, co by ta změna mohla udělat, nebo se bojí selhání-> do této skupiny se asi musím zařadit já. Kolikrát si říkám život je plný výzev, je plný krásných věcí, tak proč sakra okolo sebe hledám jen to špatné, to co se mi nedaří..a tak podobně.
Asi bych se opravdu měla zamyslet nad tím ,co krásného mi život dává, všímat si maličkostí.
Dneska mě například potěšil prodavač v krámu, který nejen že byl strašně příjemnej a milej, ale ještě mi tím vykouzlil navíc úsměv na tváři hned po ránu:-) a to je přece krásný ne?-> Dřív bych si něčeho takovýho ani nevšimla, ale dneska jsem asi začala všechno vnímat trošku jinak:-) Tak v tom musím pokračovat a třeba zjistím, že to tu na tom světě není zase až tak černý jak jsem si myslela a třeba se konečně kopnu do zadnice a udělám něco proto, abych měla takový život jaký si představuji ve svých snech♥


Stááášně se mi líbí♥

25. ledna 2013 v 0:57 | Mili |  LOVESTORY a vše, co k tomu patří:-)
Tenhle článek bude opravdu kraťounkej ..nechci nic zařeknout:-)...už dlouho se mi nestalo, že by se mi nějakej kluk líbil tak moc a já ho fakt strašně toužila poznat...on je fakt úplně dokonalej, je roztomilej, má v sobě něco takovýho nepopsatelnýho-charisma či jak to nazvat...a dokážu si s ním dlouhý hodiny(a dny) psát a pořád si máme co říct:-) což se mi opravdu dlouho nestalo...prosím, prosím držte mi tohle úterý palce, protože se s ním uvidím :-)
Už teď přemýšlím, co si vezmu na sebe, a o čem si budeme (při mém super introvertismu) povídat:-) ale zařekla jsem se že tentokrát hodím svoje NEkomunikační schopnosti někam hodně daleko a prostě to prolomím:) Bože jsem táááák NERVÓZNÍÍÍÍÍ!!!:D♥


Wish 1 - přestat být introvertem

3. ledna 2013 v 4:31 | Mili |  Jít za svými sny
Říkala jsem si, že bych se o svůj blog měla začít trošičku víc starat...taky se tu častěji ukazovat né jen jednou za sto let:-) A tak jsem začala tím, že jsem vytvořila novou rubriku "Jít za svými sny"...Myslím, že už z názvu je jasné o co se jedná:-) jednou za čas vždycky zveřejním jedno přání, za kterým si půjdu a potom budu popisovat cestu k cíli:-) a na konci zhodnotím jestli se mi to povedlo..nebo jestli jsem opět svůj sen zakopala někam hluboko pod zem jako to dělám obvykle...takže je tu přání číslo jedna a tím je to nejpodstatnější a pro mě asi nejtěžší : KOMUNIKACE aneb přestat být introvertem.

Ani nějak moc nevím jak začít...ale zkusím to teda od začátku. Už jako malá jsem se potýkala s tím, že všichni měli víc radši moji mladší sestru. Tím tedy nemyslím rodiče, to určitě né ty nás mají radi stejně a nikoho neupřednostňují...ale například kamarádky mojí mámy, ty sestru vždycky milovali a mě si ani nevšimly, nebo moje teta, která žije v Německu, vždycky, když k nám přijela... sestru objímala půl hodiny zatímco mě obejmula na pikosekundu, aby se neřeklo...a já jsem se tím tak nějak naučila žít prostě moje extrovertní roztomilá sestra byla oblíbenější...já pro všechny byla ta, co se s nikým nebaví a jen leží zavřená v pokoji nikam ani moc nechodí, protože kamarádů má po skromnu...a já si na to tak nějak prostě zvykla....Potom jsem vyrostla, v určitých obdobích života jsem nějakej ten náznak extrovertismu i pocítila...například v šestý třídě jsem měla takovou svoji partu kamarádek, s kterýma jsme lumpačili:D...zkoušeli poprvé kouřit a tak podobně...ale tohle období se brzo zase změnilo...a to konkrétně po nástupu na střední.

Bude tento rok konečně ten šťastný?

1. ledna 2013 v 1:19 | Mili |  Diary
Jak na Nový rok, tak po celý rok....

Vždycky jsem se tímhle heslem snažila řídit...a tak jsem 31. prosince vždycky hýřila optimismem...koukala se z okna na ohňostroj a říkala jsem si jooo tenhle rok bude skvělej! Musí bejt!...Ale nikdy se tak nestalo...
Pro mě osobně byl rok 2012 poměrně dost špatnej:-(... v rodině mi onemocněla sestřička, dokonce až tak, že jí museli odvézt do nemocnice:'-(...pak se to spravilo a špatnou zprávu jsem se dozvěděla o mamince, že bude muset na operaci:'- (to už mě málem položilo úplně a v nepodlení řadě jsem na vyskoké nezvládla zkoušku z matematiky, takže jsem nemohla postoupit do třetího závěrečného ročníku...když to tu tak vypisuju a vidím, co mě všechno potkalo začínají se mi do očí drát slyzy:-(...A právě ot om je můj dnešní článek...jak jsem říkala na začátku :vždycky jsem hýřila optimismem a s úsměvem na tváři jsem vítala nový rok....dnes sedím...tiše piju alkohol a po tvářích se tu a tam zakoulí nějaká ta slza (co si budu nalhávat hodně slz)...a tak si říkám...možná mám letos toho úplně nejsmutnějšího silvestra, ale třeba o to lepší bude tento rok...rok 2013- že by se konečně symbolika nešťastného čísla stala pro jednu osůbku jménem Mili konečně tou pravou?
Třeba ano:-) a o cestě za lepším rokem vám budu podávát reporty tady na blogu:-P.....Krásný nový rok 2013 vám ze srdce přeje vaše Mili♥ Jo a hlavně to zdravíčko, protože to je to nejdůležitější o zbytek můžete zabojovat, ale zdraví je nevyzpytatelný...mám vás ráda:-* Jo jen tak mimochodem na té fotce je moje maličkost:D