Já tomu klukovi fakt nerozumim!

2. října 2012 v 22:15 | Mili |  Diary
Ti drazí z vás, kteří si přečetli můj minulý článek vědí o kom je řeč. Před dvěma týdny mi poslal onu osudnou sms, která vlastně znamenala konec našeho "vztahu" a zároveň kamarádství(spíše tedy kamarádství o vztahu se moc hovořit nedá. Od onoho dne jsem se každou noc před usnutím modlila za to aby napsal...cokoliv...třeba jen jak se máš, abych věděla, že chce semnou zůstat v kontaktu alespoň jako kamarád jak slíbil....A ono přání se splnilo...On předevčírem skutečně napsal ahoj jak se máš...jenže ono by bylo možná lepší, kdyby to nikdy neudělal. Vždycky jsem byla toho názoru, že když se někdo někoho zeptá jak se dotyčný má...tak to dělá z toho důvodu, že ho to opravdu zajímá, že chce začít nějaký rozhovor...popovídat si. Ale to jsem se asi mýlila.
Když na mě vyskočilo okýnko s jeho jménem, nejdřív sem ani nedýchala..znovu jsem si vzpoměla na to co jsme spolu zažili a byla jsem šťastná, že vůbec napsal, že je to charakter, kterej chce alespoň to kamarádství zachránit. Tak jsem mu odpověděla a zeptala se, co on a co jinak dělá jak mu jdou zápasy... čekala bych, že když se někdo někoho na něco zeptá tak dostane odpověď...ale nééé pán je asi z jiný planety, kde se asi lidé neobtěžujou své "kamarádce" odpovídat....Tak proč sakra vůbec psal? Proč se obtěžoval kliknout na moje jméno a ztrávit 10 vteřin svýho drahocennýho života, aby mi napsal 4 slova pak se odpojil a už neodpověděl. Co to je? To jsem opravdu nikdy nezažila.... a já myslela, že je to normální dospělej kluk, ale opět se asi projevila moje naivita:-( Zrovna, když už jsem konečně usínávala s pocitem, že se kvůli němu nebudu trápit-že na to je život krátkej a měla bych si ho užívat, začlo nové kolo, kdy jsem pokaždý ze školy běžela abych zapla net(s takovou tou blaženou naivitou, kdy jsem se usmívala a čekala jak tam bude jeho psaní) a přečetla si jeho odpověď, která vlastně nikdy nepřišla a ani nikdy nepřijde a asi o ní už ani nestojim...
Jen je to celý prostě k nepochopení...opravdu opakuju se, ale tohle sem nikdy z žádným klukem nezažila takže doufám, že je to poprvé a naposled...nejradši bych mu od plic napsala, že lituju chvil, které jsem s ním strávila a nejvíc že lituju "oné" nejdůležitější chvíle!!Která byla důležitá asi jen pro mě ...pro něj to nejspíš bylo jen....:'-(:'-(...škoda mluvit.... Ale už neztratím ani jedinou sekundu ze svého života kvůli tomuhle člověku, který se teď někde usmívá a baví, zatímco já po nocích mokřím polštář slzama:-(....Jsem opravdu ráda, že mám svůj blog a, že jsem se z toho konečně dokázala vypsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kandee Kandee | E-mail | Web | 22. října 2012 v 22:26 | Reagovat

tvůj blog se mi moc líbí, já mám ted taky trochu trable s klukem a hledala jsem na netu, jestli mi odepíše když se budu modlit :)

2 Kandee Kandee | 23. října 2012 v 11:27 | Reagovat

Ahoj, tak sem se vcera modlila,aby mi napsal, nebo aby mi dal nejake znameni a fungujeto. Dneska jsem se koukla na fb a on me stouch, nic mi nenapsal,ale tohle mi staci :)

3 Mili Mili | Web | 27. října 2012 v 1:15 | Reagovat

[2]: jéé znám ten pocit, když se ti splní to po čem nejvíc toužíš:-)teď by to ještě chtělo aby ti napsal:-)a bude to dokonalé že?:-)Budu mooc držet palečky♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama