Listopad 2010

Proč?♥♥:'-(

20. listopadu 2010 v 16:18 | Mili |  Moudra..citáty..
♥Proč mi všichni říkají mlč,♥
♥když si chci promluvit?♥
♥Proč mi všichni říkají nebreč,♥
♥když se mi chce plakat?♥
♥Proč mi všichni říkají miluj♥,
♥když není, kdo by mě měl rád??♥
♥Budou mi také všichni říkat dýchej,♥
♥když budu UMÍRAT?:-(♥
♥ NIc nekončí všechno jednou začíííná♥


První vločka

19. listopadu 2010 v 1:59 | Mili |  Téma týdne na blogu.cz
Mnozí z nás netrpělivě čekají na okamžik, kdy se podívají z okna a uvidí první snížek, který se lehounce vznáší a něžně si pluje z nebes a těší se na to jak zahalí celou krajinu do bílé peřinky.Jako malá holčička jsem ten pohled z okna milovala.Ty nádherně bíle střechy domů,pokryté stromečky,zahalené cestičky.Ten pohled je k nezapomenutí připadala jsem si jako v pohádce, nádherné sněhobílé pohádce, které vládne královna zimy, jež na trůnu vystřídala krále podzimu, a seslala k nám bílý déšť, od kterého nemůžeme odtrhnout oči a nevěříme , že by mohlo být něco krásnějšího a skvostnějšího, než ony první vločky, které nám kreslí tak nádherné obrázky na naše okna.

PONOŘÍM SE DO SVÉ FANTAZIE:jsem beztarostná holčička, hledím k nebi a nechávám se hladit právě padajícími vločkami..jsou něžné,křehké a krásně studené...dotýkají se mých vlásků,padají mi na tvář...nastavím dlaně, do kterých mi po chvilce sklouzne ta nádherná třpytivá vločka..dívám se na ní a přeji si, aby nikdy neroztála, aby v mých dlaních zůstala navždy a já se mohla kochat její nepopsatelnou krásou,tahle má vločka není jen tak obyčejnou vloučkou znamená mnohem víc,je to metafora pro lásku.
Každý z nás by si přál chytit tu svoji vločku, ve které se skrývá ta hluboká a nepopsatelná láska...a přát si abychom jí cítili navždy, abychom se na ní mohli stále dívat aby nás naše láska tak příjemně mrazila jako ta naše chycená vločka..doufáme,věříme, že s námi zůstami navždy, ale je to jen sen,tužba, nesplnitelné přání, protože žádná vločka ve vaších dlaních nezůstane navždy..chvíli si ve vaších dlaních odpočine po té namáhavé a dlouhé cestě, kdy k nám padala z nebe a poté jako mávnutím kouzelného proutku zmizí...roztaje a na naších dlaních po ní zůstanou pouze kapičky křišťálové vody,a stejně tak lehce se může rozplynout naše láska, a zbydou po ní též kapičky, ale hořké a slané, které se dotýkají vaší tváře stejně jako se předtím dotýkaly ty nádherné vločky,ale ty vám nezpůsobily tolik bolesti a prázdnoty:'-(


:-(to je zase období:-(

19. listopadu 2010 v 1:07 | Mili |  Diary
ZA poslední dobou je toho víc než může moje psychyka zvládnout..ještě 8.listopadu jsem vážila 65kg..tad vážím 62kg..možná se teď zeptáte co je na tom hroznýho..ale bohužel ty 3 kila dole=spousta trápení,neschopnost vložit do pusy jaký koliv sousto jídla...:-(už téměř 40 hodin jsem nesnědla naprosto nic..důvod?? ROZCHOD:-(..paradoxem je že jsem jsem ten vztah ukončila já..a rozhodně jsem si nemyslela že mě to tak položí...:-(myslela jsem si že ulevím nám oběma od nesmyslných hádek a výčitek, kterých bylo poslední dobou víc než dost...jenže..pak jsem se prostě zhroutila z toho co jsem udělala:-(nevím jestli to půjde vrátit zpět..chtěla bych ani nevíte jak moc...ale zřejmě už to nepůjde...snad to čas zahojí:-(..holky než se s klukem rozejdete pořádně to promyslete a nebuďte tak hloupý jako jsem byla já:-(..aby toho nebylo málo tak jsem si pro rozchod vybrala tu nejnemožnějží debilní dobu kdy mě ve škole(vysoká) čekaj ty nejtěžší zkoušky..semestrální prezentace,těžký zápočtový test z chemie:-(..:-(a já se nedokážu na nic soustředit:-(..tak alespoň vám všem co si přečtou můj článek...přeju hooodně štěstí v lásce s ní je to sice někdy strašně těžký..ale bez ní je to ještě horší:-(.....Vaše M.:-*


Pevná vůle:-)

11. listopadu 2010 v 1:00 | Mili |  Diary


Konečně jsem se po půl roce přemlouvání dokopala k tomu abych si trošku vyformovala tělo..všem doma jsem to oznámila..aby mi nekupovala mamka třeba sušenky nebo tak:-)...a co udělá moje sestrule??? ->koupí sklenici nutely a strčí mi jí pod nos a prej:nevydržíš dáš si viď??:D:D:D...Ha ale já vydržela:-P..dokonce mě i překvapilo že mi to ani nijak netrhalo srdce(žaludek):D:D:D

Sexy křivky:-):-P:-P

9. listopadu 2010 v 22:22 | www.laska-laska-laska.blog.cz |  Abych nezakrněla:D
Svůdná vnější strana stehen
Postavte se do stoje mírně rozkročného. Kolena pokrčte, ale nezakrývejte si jimi výhled na špičky prstů. Vypněte hruď, držte rovná záda a ruce dejte v bok (a). Přeneste váhu na pravou patu a pomalu zvedejte ohnutou levou nohu do strany do výše boků (b). Na deset vteřin zadržte. Pokrčená pravá noha vám pomůže udržet rovnováhu. Pomalu se vraťte zpátky a cvik proveďte na druhou stranu.
Tip: V krajní pozici mírně kývejte nohou nahoru a dolů. Spálíte tak větší množství tuků.
Útok na břišní svaly
Lehněte si na pravý bok, zapřete se o předloktí a dlaň položte na zem. Levou ruku dejte za hlavu a zvedněte trup tak, aby s osou těla tvořil jednu přímku (a). Zatněte břišní svaly a přitáhněte levý loket k pravé ruce, které se pokuste dotknout (b). Zopakujte desetkrát a pak vyměňte strany.
Tip: Loket ke druhé ruce přitahujte velmi pomalu, aby se namáhaly pouze břišní svaly.
Vymodelované pozadí
Lehněte si na záda, ruce položte volně podél těla a dlaně vytočte vzhůru. Zvedněte spojené nohy a patou je opřete o sedadlo židle. Nohy jsou pokrčené a špičky prstů směřují ke stropu (a). Zatněte hýžďové svaly a podsaďte pánev. Zvedejte boky, dokud se trup neocitne v jedné rovině se stehny (b). Vydržte deset vteřin a poté se vraťte do výchozí pozice.
Tip: Držte chodidla v pravém úhlu k lýtkům po celou dobu pohybu. Veškerou zátěž přenecháte hýždím a účinněji je posílíte.
Výprava k vnitřní straně stehen
Lehněte si na levý bok, levou paži natáhněte v prodloužení těla a položte na ni hlavu. Pravou rukou se přidržujte před tělem. Pravou nohu ohněte a zapřete ji o zem před levým stehnem. Prsty pravé nohy směřují dopředu (a). Levou nohu nechte nataženou a pomalu ji zvedejte do krajní polohy (b). Vydržte deset vteřin, zopakujte desetkrát a změňte strany.
Tip: Během pohybu stáhněte pupík k páteři, abyste zároveň posílila i břišní svalstvo.
Pro pevný zadek a zadní stranu stehen
Stoupněte si do stoje rozkročného na šířku ramen. Vypněte hrudník a ramena stáhněte dozadu. Mírně pokrčte kolena. Do rukou vezměte kilové činky a přitáhněte je k hrudníku (a). S výdechem předpažte s dlaněmi otočenými k sobě. Zároveň plynule přejděte do podřepu a mírného předklonu (b). Poté se velice pomalu vracejte do výchozí pozice.
Tip: V krajní poloze přenášejte váhu a balancujte střídavě na jedné a druhé noze. Zesílíte účinek cviku.
Zamířeno na vosí pás
Lehněte si na záda. Paže pokrčené v loktech položte vedle těla a dlaně obraťte ke stropu. Skrčte nohy a lýtky se zapřete o velký míč (a). Zhluboka se nadechněte. S výdechem zatněte břišní svaly a vytočte pánev a nohy na pravou stranu. Nespouštějte je ale až na zem (b). Břišní svaly uvolněte teprve po návratu do výchozí polohy. Opakujte na druhou stranu.
Tip: Tlačte ramena k zemi, aby veškerý pohyb vycházel z pasu.
Jak zničíte kalorie - bezbolestně!
Udělejte pár kosmetických změn ve svém jídelníčku a nespolknete tolik kalorií.* Ráno si místo koblihy pochutnejte na jablečném závinu. Ušetřené kalorie: 180 kcal
* Zapomeňte na olivový olej a usmažte si večeři na slunečnicovém. Ušetřené kalorie: 150 kcal
* Připravte si otevřený sendvič bez horního plátku chleba. Ušetřené kalorie: 70 kcal
* Místo dvojky červeného vína si objednejte bílé. Ušetřené kalorie: 20 kcal
* Banánovou svačinu nahraďte pomerančovou. Ušetřené kalorie: 50 kcal
* Místo rýže si jako přílohu uvařte těstoviny. Ušetřené kalorie: 190 kcal
* Odpusťte si čočkovou polévku a smlsněte si na hráškové. Ušetřené kalorie: 45 kcal